بخارشوی صنعتی

 

بخارشوی صنعتی چیست؟

تمیز کردن با بخارشوی صنعتی با آب بخار شده هنوز یک مفهوم نسبتاً جدید برای بازاراست اما اخیراً در محبوبیت منفجر شده است. ابتدا بگذارید اصول تمیز کردن بخار را مورد بحث قرار دهیم و اینکه چرا آن را به روش سنتی سمپاشی مواد شیمیایی سوپر مارکت و پاک کردن با پارچه ترجیح می دهیم.

نحوه عملکردن بخارشوی صنعتی

آب تبخیر شده ، که از پیوست های دستگاهی خارج می شود که از بسیار شبیه جاروبرقی است ، در بسیاری از سطوح در یک محیط خانگی یا صنعتی اعمال می شود. که بخار فوق العاده گرم است ، معمولاً بالای ۲۰۰ درجه فارنهایت. گرما اولین مؤلفه مهم است. گرما پیوند بدنی بین خاک یا لکه ها را به سطوح مختلفی که خاک در آن چسبیده یا در آن تعبیه شده است ، تضعیف می کند. مؤلفه دوم “بخار خشک” است یعنی آب که تقریباً رطوبت کمتری دارد. با استفاده از بخار “خشک” ، سطوح کثیف را می توان پاک کرد ، پاک کرد یا مالش داد و خاک جمع شده در یک حوله مرطوب شده بخار را که اغلب توسط کلیپ ها به پیوست وصل می شود ، پاک کرد.

برتریت نظافت با بخارشوی صنعتی نسبت به نظافت سنتی

تمام سطوح سخت و کثیف را در واقع میتواند تمیز کند. بخارشوی صنعتی می تواند به آن منافذ نفوذ کرده و به آن خاک جاسازی شده برسد.

یکی از جالب ترین آزمایشاتی که انجام دادیم پاک کردن یک پیشخوان آشپزخانه با یک حوله میکرو فیبر با کیفیت خوب بود. سپس نیمی از پیشخوان را گرفتیم و بخار شوی آن را تمیز کردیم. وقتی دستانمان را روی جایی که با بخار شوی تمیز شده ، نسبت به نیمه دیگر ابریشمی صاف احساس کرد و به تمیز بودن برتر آن گواهی داد.

چگونه می توانم بخارشوی صنعتی مناسب را انتخاب کنم؟

ما در مقاله قبلی در مورد این موضوع صحبت کردیم و گفتیم: ” چرا برخی از بخار تمیز کننده ها هزینه بیشتری دارند؟ ” . موارد زیر خلاصه ای سریع از ویژگی هایی است که هنگام خرید بخار پاک کننده بخار باید در نظر بگیرید:

دمای بخار

نکته قابل توجه این است که ماشین هایی با درجه حرارت بالاتر بسیار بهتر کار می کنند ، زیرا در هر ۱۰ درجه افزایش درجه حرارت بخار یک کوانتومی وجود دارد که در اثر تمیز کردن وجود دارد. بخارشوی صنعتی بهتر دمای داخلی دیگ بخار ۲۸۵ درجه فارنهایت و بالاتر را دارند. 

ابزار و لوازم جانبی پاک کننده بخار

بعد از دمای واقعی بخار ، کیفیت ابزارها یکی از مهمترین عواملی است که می تواند در تعیین اینکه آیا شما از بلند مدت بخار تمیز خود راضی هستید یا خیر ، کمک کرد. هر دو ابزار با کیفیت خوب و همچنین انتخاب گسترده ای از اتصالات تمیز کننده بخار باعث می شود تا همزمان با دستیابی به نتایج برتر ، کارهای تمیز کردن شما سریعتر انجام شود. ما تولیدکنندگان را ترجیح می دهیم که علاوه بر مصالح مسکونی ، بخار تمیز کننده های تجاری بسازند ، زیرا آنها تجربه تهیه وسایل با کیفیت کافی به مشتریان را برای مقابله با چالش برانگیزترین مشکلات نظافت دارند.

پر کننده مداوم در مقابل تمیز کننده بخار مخزن

هر دو فن آوری طرفداران خود را دارند که نظرات کاملی دارند که بهتر است. به عبارت ساده تر ، اگر شما فردی هستید که تنها به مدت حداکثر ۲ ساعت از بخار تمیز استفاده می کنید ، یک بخار شوی خانگی کار شما را به خوبی انجام می دهد. از طرف دیگر ، اگر شما از آن دسته افرادی هستید که از طولانی شدن مدت تمیز کردن راضی هستید یا نیاز به استفاده بیش از ۲ ساعت از دستگاه به طور مداوم دارید و ممکن است از انتظار برای خنک شدن دستگاه سنتی ناامید شوید. دوباره پر کنید ، بنابراین شما نمی خواهید که صاحب چیز دیگری باشید بلکه یک بخارشوی صنعتی مداوم داشته باشید.

قابلیت اطمینان

اینجاست که به طور متوسط ​​مصرف کننده می تواند سوار شود. متأسفانه موج جدیدی از شور و شوق مصرف كننده بخار تمیزكننده بخار باعث شده است تا دلالانی از سود سریع دریافت كنید ، روزهای بی شماری را هم در دستگاه های تست گذرانده ایم و هم از طریق پیشنهادات تولید کنندگان می پردازیم. در پایان ، در واقع فقط تولیدکنندگان بسیار معدودی وجود دارند که پشت ماشینهای خود ایستاده و ضمانت قابل توجهی یا تسهیلات برای تعمیرات ارائه می دهند. بعد از گذشت چند سال ، حتی بهترین بخارشوی صنعتی نیاز به تعویض بخشی دارند. سوال اینجاست که آیا دستگاهی که خریداری کردید در آن زمان دارای قطعات یدکی و خدماتی خواهد بود؟ متأسفانه در بیشتر موارد ، پاسخ نه.

دوام

یک جمله قدیمی وجود دارد که “هر چه پول بدی همون قدر اش میخوری”. در مورد بخارشوی صنعتی با قیمت پایین ، این خیلی صادق است و بعد از یک سال یا بیشتر ، آنها به اجناس اوراق برای زباله های شما تبدیل می شوند. در اینجا چند ویژگی دوام برای تمیز کردن بخارها وجود دارد تا از آن آگاه شوند.

  • ماشین آلات با روکش فلزی به جای روکش های پلاستیکی به دوام در طول سال ها می افزایند. ما با قلاب پلاستیکی بالاتر در ماشین آلات ما مشکلی نداشته ایم اما از ارزان قیمت هایی که در بازار وجود دارد شنیده ایم که به ترک خوردگی معروف است.
  • اکثر پاک کننده های بخار دارای مدار  محصور در داخل دستگاه نیستند ، به این معنی که اگر رطوبت به دستگاه وارد شود ، از بین می روند.
  • محکم ترین اتصالات داخلی به بخار تمیز کننده ها به جای لاستیک معمول تر ، لوله های مسی و اتصالات برنجی هستند. لاستیک با گذشت زمان تجزیه می شود.

در حال نمایش 2 نتیجه