نظیف کاران سوییپر جارو صنعتی پولیشر مکنده

031-36550023

09133292045

اصفهان، بزرگراه شهید دستجردی، مجموعه اصفهان سیتی سنتر

گروه نظیف کاران

گروه نظیف کاران با هدف ارایه تجهیزات نظافت صنعتی وپیشنهاد مشاوره در زمینه استفاده صحیح علمی وعملی تا رسیدن به بهترین راندمان کاری در مسیر انجام نظافت صنعتی بهینه تاسیس شده است و در این مسیر با کمپانی های بنام و بزرگ جهان که جزو برترین تولیدکنندگان تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی است طرف قرار داد میباشد. این گروه به منظور انجام اصولی و علمی پیشنهادات کاری به کمک نیروهای مجرب و با تجربه در زمینه فروش کارشناسانه و خدمات پس از فروش به موقع و کارا این مهم را در اولویت قرار میدهد. امید داریم بتوانیم در مسیر تعالی و پیشرفت کشور عزیزمان مثمر ثمر باشیم.

چه چیزی گروه نظیف کاران را متمایز میکند؟

وجه تمایز کلیدیه این شرکت نسبت به تمام شرکتهای مشابه، ارائه خدمات نظافت صنعتی به صورت پیمانکاری و تجربه سالها استفاده از ماشین الات و مدیریت پرسنل میباشد. همچنین کارشناسان و متخصصین این مجموعه در برقراری ارتباط صحیح با مشتریان، سرعت در ارائه خدمات پس از فروش ماشین آلات نظافت صنعتی، کیفیت بالای محصولات همراه با استانداردهای ملی و بین المللی پیشتاز میباشندو در حال حاضر مجموعه نظیف کاران با ارائه خدمات پس از فروش بموقع و موثر برای انواع ماشین آلات نظافت صنعتی، توانسته است همزمان با فروش و ارائه خدمات رضایت بسیاری از سازمانها و کارخانجات و مجموعه های مختلف را بدست آورد.

طرف قراردادهای نظیف کاران

شرکت های بزرگ اوروپایی

خدمات گروه نظیف کاران

  • ارائه تجهیزات نظافت صنعتیگروه نظیف کاران مفتخر است که بهترین تجهیزات نظافت صنعتی را به شما مشتری گرامی ارائه دهد.
  • مشاوره و پیشنهادشما میتوانید قبل از خرید هر محصول با کمک مشاوران ما بهترین محصول مناسب کارتان را انتخاب کنید.
  • ارائه خدمات نظافت صنعتی به صورت پیمانکاریوجه تمایز کلیدیه این شرکت نسبت به تمام شرکتهای مشابه، ارائه خدمات نظافت صنعتی به صورت پیمانکاری و تجربه سالها استفاده از ماشین الات و مدیریت پرسنل میباشد.